40. Drużynowe Mistrzostwa Polski

Karpacz 2015-12-09/2015-12-13
Arbiter: Witold Bajkowski


[Data aktualizacji strony: 20-12-2015 14:56]

MENUINFORMACJE TURNIEJOWE


RAPORTY DRUŻYNOWE

RAPORTY INDYWIDUALNE

TABELE DRUŻYNOWE

WYNIKI PARTII

RAPORTY PZWARC


Nazwa turnieju:

40. Drużynowe Mistrzostwa Polski

Informacje podstawowe:
Data rozpoczęcia:2015-12-09
Data zakończenia:2015-12-13
Miejsce/Organizator:Karpacz
Tempo gry:80' + 1'
Arbiter:Witold Bajkowski
Aktualna runda:5
Liczba rund:5
System rozgrywek:Kołowy (Rundowy)
Rodzaj warcabów100 polowe

Harmonogram turnieju:
Odprawa techniczna
Runda 12015-12-109.00
Runda 22015-12-1015.00
Runda 32015-12-118.30
Runda 42015-12-1115.00
Runda 52015-12-1215.00
Zakończenie turnieju2015-12-1311.00-12.00

Statystyka turniejowa:
Liczba drużyn:6
Średni ranking turnieju:2220
Liczba zawodników:25
Liczba federacji:1
Liczba zawodników z rankingiem FMJD:24
Liczba kobiet:4

Statystyka tytułów zawodników

Tytuły międzynarodowe FMJD (Razem: 10)
GMIGMIFMIMIFMFMFF
K





M

1
9
Tytuły warcabowe (Razem: 6)
AMM++M+MK++K+K
K





1
M


11
3
Kategorie warcabowe (Razem: 9)
I++I+III+IIIIIIVVbk
K

111



M311
1




ChessArbiter Pro warcaby (v.3.53) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0001 Właściciel: Komisja Techniczna - Polski Związek Warcabowy