Półfinały 41. Indywidualnych Mistrzostw Polski - grupa B

Horyniec-Zdrój 2017-03-08/2017-03-12
Arbiter: Stanisław Mazur


[Data aktualizacji strony: 25-03-2017 23:14]

MENUINFORMACJE TURNIEJOWE


RAPORTY GŁÓWNE

TABELE

WYNIKI PARTII

RAPORTY PZWARC

RAPORTY FMJD


Nazwa turnieju:

Półfinały 41. Indywidualnych Mistrzostw Polski - grupa B

Informacje podstawowe:
Data rozpoczęcia:2017-03-08
Data zakończenia:2017-03-12
Miejsce/Organizator:Horyniec-Zdrój
Tempo gry:80' + 1'
Arbiter:Stanisław Mazur
Aktualna runda:7
Liczba rund:7
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj warcabów100 polowe

Harmonogram turnieju:
Odprawa techniczna2017-03-0820.00
Runda 12017-03-099.00
Runda 22017-03-0915.00
Runda 32017-03-109.00
Runda 42017-03-1015.00
Runda 52017-03-119.00
Runda 62017-03-1115.00
Runda 72017-03-128.00
Zakończenie turnieju2017-03-1213.00

Statystyka turniejowa:
Liczba zawodników:30
Liczba federacji:1
Liczba zawodników z rankingiem FMJD:23
Liczba kobiet:7
Średni ranking turnieju:1789

Statystyka tytułów zawodników

Tytuły międzynarodowe FMJD (Razem: 4)
GMIGMIFMIMIFMFMFF
K




1
M



3
Tytuły warcabowe (Razem: 4)
AMM++M+MK++K+K
K




11
M1




1
Kategorie warcabowe (Razem: 22)
I++I+III+IIIIIIVVbk
K

112



M115
443


ChessArbiter Pro warcaby (v.3.58) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0001 Właściciel: Komisja Techniczna - Polski Związek Warcabowy