OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ NiS W WARCABACH STUPOLOWYCH O PUCHAR PODKARPACIA

POLAŃCZYK -PRZEMYSKI KLUB PODKRPACIE 2019-11-04/2019-11-10
Arbiter: Maria Gawaluch


[Data aktualizacji strony: 12-11-2019 10:22]

MENUINFORMACJE TURNIEJOWE


RAPORTY GŁÓWNE

TABELE

WYNIKI PARTII

RAPORTY PZWARC

RAPORTY FMJD


Nazwa turnieju:

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ NiS W WARCABACH STUPOLOWYCH O PUCHAR PODKARPACIA

Informacje podstawowe:
Data rozpoczęcia:2019-11-04
Data zakończenia:2019-11-10
Miejsce/Organizator:POLAŃCZYK -PRZEMYSKI KLUB PODKRPACIE
Tempo gry:T90
Arbiter:Maria Gawaluch
Aktualna runda:9
Liczba rund:9
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj warcabów100 polowe

Harmonogram turnieju:
Odprawa techniczna2019-11-0420.00
Runda 12019-11-059.00
Runda 22019-11-0514.30
Runda 32019-11-069.00
Runda 42019-11-0614.30
Runda 52019-11-079.00
Runda 62019-11-0714.30
Runda 72019-11-089.00
Runda 82019-11-0814.30
Runda 92019-11-099.00
Zakończenie turnieju2019-11-0918.00

Statystyka turniejowa:
Liczba zawodników:25
Liczba federacji:1
Liczba zawodników z rankingiem FMJD:7
Liczba kobiet:12
Średni ranking turnieju:1447

Statystyka tytułów zawodników

Tytuły międzynarodowe FMJD (Razem: 0)
GMIGMIFMIMIFMFMFF
K





M





Tytuły warcabowe (Razem: 0)
AMM++M+MK++K+K
K






M






Kategorie warcabowe (Razem: 25)
I++I+III+IIIIIIVVbk
K2


33112
M

1
21414

ChessArbiter Pro warcaby (v.3.58) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0005 Właściciel: Maria Gawaluch