Ogólnopolski Turniej Warcabowy Osób Niewidomych

Dźwirzyno/Juźko Józefa 2019-09-09/2019-09-16
Arbiter: Leon Miklosik


[Data aktualizacji strony: 14-09-2019 16:39]

MENUINFORMACJE TURNIEJOWE


RAPORTY GŁÓWNE

TABELE

WYNIKI PARTII

RAPORTY PZWARC

RAPORTY FMJD


Nazwa turnieju:

Ogólnopolski Turniej Warcabowy Osób Niewidomych

Informacje podstawowe:
Data rozpoczęcia:2019-09-09
Data zakończenia:2019-09-16
Miejsce/Organizator:Dźwirzyno/Juźko Józefa
Tempo gry:T90
Arbiter:Leon Miklosik
Aktualna runda:9
Liczba rund:9
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj warcabów100 polowe

Harmonogram turnieju:
Odprawa techniczna2019-09-0920.00
Runda 12019-09-109.00
Runda 22019-09-1014.00
Runda 32019-09-119.00
Runda 42019-09-1114.00
Runda 52019-09-129.00
Runda 62019-09-139.00
Runda 72019-09-1314.00
Runda 82019-09-149.00
Runda 92019-09-1414.00
Zakończenie turnieju2019-09-1514.00

Statystyka turniejowa:
Liczba zawodników:36
Liczba federacji:1
Liczba zawodników z rankingiem FMJD:3
Liczba kobiet:13
Średni ranking turnieju:1396

Statystyka tytułów zawodników

Tytuły międzynarodowe FMJD (Razem: 0)
GMIGMIFMIMIFMFMFF
K





M





Tytuły warcabowe (Razem: 1)
AMM++M+MK++K+K
K





1
M






Kategorie warcabowe (Razem: 35)
I++I+III+IIIIIIVVbk
K1


14213
M

2124635

ChessArbiter Pro warcaby (v.3.58) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0027 Właściciel: Leon Miklosik