XI Międzynarodowy Turniej Warcabowy
o Drzwi Gnieźnieńskie

UKS Lokator Gniezno 2019-06-20/2019-06-23
Arbiter: Witold Bajkowski


[Data aktualizacji strony: 17-06-2019 07:03]

MENUINFORMACJE TURNIEJOWE


RAPORTY GŁÓWNE

INNE


Nazwa turnieju:

XI Międzynarodowy Turniej Warcabowy
o Drzwi Gnieźnieńskie

Informacje podstawowe:
Data rozpoczęcia:2019-06-20
Data zakończenia:2019-06-23
Miejsce/Organizator:UKS Lokator Gniezno
Tempo gry:1h 30'
Arbiter:Witold Bajkowski
Aktualna runda:0
Liczba rund:7
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj warcabów100 polowe

Harmonogram turnieju:
Odprawa techniczna2019-06-2017.30
Runda 12019-06-2018.00
Runda 22019-06-2108.30
Runda 32019-06-2111.45
Runda 42019-06-2208.30
Runda 52019-06-2211.45
Runda 62019-06-2308.30
Runda 72019-06-2311.45
Zakończenie turnieju2019-06-23

Statystyka turniejowa:
Liczba zawodników:56
Liczba federacji:1
Liczba zawodników z rankingiem FMJD:54
Liczba kobiet:10
Średni ranking turnieju:1949

Statystyka tytułów zawodników

Tytuły międzynarodowe FMJD (Razem: 7)
GMIGMIFMIMIFMFMFF
K





M

1
6
Tytuły warcabowe (Razem: 11)
AMM++M+MK++K+K
K





3
M1
2

32
Kategorie warcabowe (Razem: 38)
I++I+III+IIIIIIVVbk
K211
21


M82101531
1

ChessArbiter Pro warcaby (v.3.53) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0090 Właściciel: Witold Bajkowski