Ogólnopolski Turniej Warcabowy Niewidomych i Słabowidzących Ustka 2019r.

Stowarzyszenie CROSS 2019-05-01/2019-05-08
Arbiter: Sylwia Dęga-Zamrzycka


[Data aktualizacji strony: 07-05-2019 11:49]

MENUINFORMACJE TURNIEJOWE


RAPORTY GŁÓWNE

TABELE

WYNIKI PARTII

RAPORTY PZWARC

RAPORTY FMJD


Nazwa turnieju:

Ogólnopolski Turniej Warcabowy Niewidomych i Słabowidzących Ustka 2019r.

Informacje podstawowe:
Data rozpoczęcia:2019-05-01
Data zakończenia:2019-05-08
Miejsce/Organizator:Stowarzyszenie CROSS
Tempo gry:1h 30'
Arbiter:Sylwia Dęga-Zamrzycka
Aktualna runda:7
Liczba rund:7
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj warcabów100 polowe

Harmonogram turnieju:
Odprawa techniczna2019-05-0118.30
Runda 12019-05-029.30-12.30
Runda 22019-05-039.30-12.30
Runda 32019-05-0314.30-17.30
Runda 42019-05-049.30-12.30
Runda 52019-05-059.30-12.30
Runda 62019-05-069.30-12.30
Runda 72019-05-079.30-12.30
Zakończenie turnieju2019-05-0714.30

Statystyka turniejowa:
Liczba zawodników:20
Liczba federacji:1
Liczba zawodników z rankingiem FMJD:1
Liczba kobiet:8
Średni ranking turnieju:1321

Statystyka tytułów zawodników

Tytuły międzynarodowe FMJD (Razem: 0)
GMIGMIFMIMIFMFMFF
K





M





Tytuły warcabowe (Razem: 0)
AMM++M+MK++K+K
K






M






Kategorie warcabowe (Razem: 20)
I++I+III+IIIIIIVVbk
K



22
22
M

1111134

ChessArbiter Pro warcaby (v.3.52) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0061 Właściciel: Sylwia Dęga-Zamrzycka