Integracyjny Turniej Warcabowy "Bałtyk" Ustka 2019

Ustka, Zryw Słupsk 2019-07-07/2019-07-13
Arbiter: Sylwia Dęga-Zamrzycka


[Data aktualizacji strony: 12-07-2019 12:15]

MENUINFORMACJE TURNIEJOWE


RAPORTY GŁÓWNE

TABELE

WYNIKI PARTII

RAPORTY PZWARC

RAPORTY FMJD


Nazwa turnieju:

Integracyjny Turniej Warcabowy "Bałtyk" Ustka 2019

Informacje podstawowe:
Data rozpoczęcia:2019-07-07
Data zakończenia:2019-07-13
Miejsce/Organizator:Ustka, Zryw Słupsk
Tempo gry:1h 30'
Arbiter:Sylwia Dęga-Zamrzycka
Aktualna runda:7
Liczba rund:7
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj warcabów100 polowe

Harmonogram turnieju:
Odprawa techniczna2019-07-0718.45
Runda 12019-07-089.30-12.30
Runda 22019-07-0814.00-17.00
Runda 32019-07-099.30-12.30
Runda 42019-07-0914.00-17.00
Runda 52019-07-109.30-12.30
Runda 62019-07-119.30-12.30
Runda 72019-07-129.30-12.30
Zakończenie turnieju2019-07-1214.30

Statystyka turniejowa:
Liczba zawodników:20
Liczba federacji:1
Liczba zawodników z rankingiem FMJD:1
Liczba kobiet:8
Średni ranking turnieju:1109

Statystyka tytułów zawodników

Tytuły międzynarodowe FMJD (Razem: 0)
GMIGMIFMIMIFMFMFF
K





M





Tytuły warcabowe (Razem: 0)
AMM++M+MK++K+K
K






M






Kategorie warcabowe (Razem: 20)
I++I+III+IIIIIIVVbk
K1



1

6
M

3
21123

ChessArbiter Pro warcaby (v.3.58) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0061 Właściciel: Sylwia Dęga-Zamrzycka