Otwarte Mistrzostwa Miasta Słupska

Zryw Słupsk 2019-11-21/2019-11-26
Arbiter: Sylwia Dęga-Zamrzycka


[Data aktualizacji strony: 26-11-2019 18:41]

MENUINFORMACJE TURNIEJOWE


RAPORTY GŁÓWNE

TABELE

WYNIKI PARTII

RAPORTY PZWARC

RAPORTY FMJD


Nazwa turnieju:

Otwarte Mistrzostwa Miasta Słupska

Informacje podstawowe:
Data rozpoczęcia:2019-11-21
Data zakończenia:2019-11-26
Miejsce/Organizator:Zryw Słupsk
Tempo gry:1h 30'
Arbiter:Sylwia Dęga-Zamrzycka
Aktualna runda:9
Liczba rund:9
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj warcabów100 polowe

Harmonogram turnieju:
Odprawa techniczna2019-11-2118.00
Runda 12019-11-229.00
Runda 22019-11-2215.00
Runda 32019-11-239.00
Runda 42019-11-2315.00
Runda 52019-11-249.00
Runda 62019-11-2415.00
Runda 72019-11-259.00
Runda 82019-11-2515.00
Runda 92019-11-2615.00
Zakończenie turnieju2019-11-2618.30

Statystyka turniejowa:
Liczba zawodników:17
Liczba federacji:1
Liczba zawodników z rankingiem FMJD:2
Liczba kobiet:9
Średni ranking turnieju:1588

Statystyka tytułów zawodników

Tytuły międzynarodowe FMJD (Razem: 0)
GMIGMIFMIMIFMFMFF
K





M





Tytuły warcabowe (Razem: 0)
AMM++M+MK++K+K
K






M






Kategorie warcabowe (Razem: 17)
I++I+III+IIIIIIVVbk
K



22212
M

1
4
111

ChessArbiter Pro warcaby (v.3.58) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0061 Właściciel: Sylwia Dęga-Zamrzycka