Ogólnopolski Turniej Osób Niewidomych Słabowidzących warcabach 100-pol Sielpia

Sielpia Wielka Stowarzyszenie Kultury Fizycznej ,Sportu iTurystyki Niewidomych i Słabowidzących CROSS 2019-06-09/2019-06-16
Arbiter: Jan Chrząszcz


[Data aktualizacji strony: 15-06-2019 12:03]

MENUINFORMACJE TURNIEJOWE


RAPORTY GŁÓWNE

TABELE

WYNIKI PARTII

RAPORTY PZWARC

RAPORTY FMJD


Nazwa turnieju:

Ogólnopolski Turniej Osób Niewidomych Słabowidzących warcabach 100-pol Sielpia

Informacje podstawowe:
Data rozpoczęcia:2019-06-09
Data zakończenia:2019-06-16
Miejsce/Organizator:Sielpia Wielka Stowarzyszenie Kultury Fizycznej ,Sportu iTurystyki Niewidomych i Słabowidzących CROSS
Tempo gry:1h 30'
Arbiter:Jan Chrząszcz
Aktualna runda:9
Liczba rund:9
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj warcabów100 polowe

Harmonogram turnieju:
Odprawa techniczna2019-06-0920,00
Runda 12019-06-109.15
Runda 22019-06-1014.30
Runda 32019-06-119.15
Runda 42019-06-129.15
Runda 52019-06-1214.30
Runda 62019-06-139.15
Runda 72019-06-149.15
Runda 82019-06-1414.30
Runda 92019-06-159.15
Zakończenie turnieju2019-06-169.15

Statystyka turniejowa:
Liczba zawodników:44
Liczba federacji:1
Liczba zawodników z rankingiem FMJD:8
Liczba kobiet:14
Średni ranking turnieju:1686

Statystyka tytułów zawodników

Tytuły międzynarodowe FMJD (Razem: 0)
GMIGMIFMIMIFMFMFF
K





M





Tytuły warcabowe (Razem: 0)
AMM++M+MK++K+K
K






M






Kategorie warcabowe (Razem: 44)
I++I+III+IIIIIIVVbk
K



16322
M

2
311734

ChessArbiter Pro warcaby (v.3.58) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0164 Właściciel: Jan Chrząszcz