OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W WARCABACH 100 POLOWYCH OSÓB N I S „PUCHAR PODKARPACIA”

PRZEMYSKI KLUB PODKARPACIE 2020-06-18/2020-06-26
Arbiter: Maria Gawaluch


[Data aktualizacji strony: 28-06-2020 09:38]

MENUINFORMACJE TURNIEJOWE


RAPORTY GŁÓWNE

TABELE

WYNIKI PARTII

INNE WYNIKI

RAPORTY PZWARC

RAPORTY FMJD


Nazwa turnieju:

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W WARCABACH 100 POLOWYCH OSÓB N I S „PUCHAR PODKARPACIA”

Informacje podstawowe:
Data rozpoczęcia:2020-06-18
Data zakończenia:2020-06-26
Miejsce/Organizator:PRZEMYSKI KLUB PODKARPACIE
Tempo gry:T90
Arbiter:Maria Gawaluch
Aktualna runda:9
Liczba rund:9
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj warcabów100 polowe

Harmonogram turnieju:
Odprawa techniczna2020-06-1820.00
Runda 12020-06-199.00
Runda 22020-06-1915.00
Runda 32020-06-209.00
Runda 42020-06-2015.00
Runda 52020-06-219.00
Runda 62020-06-239.00
Runda 72020-06-2315.00
Runda 82020-06-249.00
Runda 92020-06-259.00
Zakończenie turnieju2020-06-2518.00

Statystyka turniejowa:
Liczba zawodników:28
Liczba federacji:1
Liczba zawodników z rankingiem FMJD:10
Liczba kobiet:10
Średni ranking turnieju:1569

Statystyka tytułów zawodników

Tytuły międzynarodowe FMJD (Razem: 0)
GMIGMIFMIMIFMFMFF
K





M





Tytuły warcabowe (Razem: 0)
AMM++M+MK++K+K
K






M






Kategorie warcabowe (Razem: 28)
I++I+III+IIIIIIVVbk
K1


232
2
M1
2
14433

ChessArbiter Pro warcaby (v.3.58) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0005 Właściciel: Maria Gawaluch