Finał XLV Mistrzostw Polski Kobiet w warcabach stupolowych

Julinek Park 2021-10-20/2021-10-24
Arbiter: Dariusz Trafny


[Data aktualizacji strony: 24-10-2021 13:52]

MENUINFORMACJE TURNIEJOWE


RAPORTY GŁÓWNE

TABELE

WYNIKI PARTII

RAPORTY PZWARC

RAPORTY FMJD


Nazwa turnieju:

Finał XLV Mistrzostw Polski Kobiet w warcabach stupolowych

Informacje podstawowe:
Data rozpoczęcia:2021-10-20
Data zakończenia:2021-10-24
Miejsce/Organizator:Julinek Park
Tempo gry:1h 20' + 1' na ruch
Arbiter:Dariusz Trafny
Aktualna runda:7
Liczba rund:7
System rozgrywek:Kołowy (Rundowy)
Rodzaj warcabów100 polowe

Harmonogram turnieju:
Odprawa techniczna2021-10-2021.00
Runda 12021-10-218.30
Runda 22021-10-2115.00
Runda 32021-10-228.30
Runda 42021-10-2215.00
Runda 52021-10-238.30
Runda 62021-10-2315.00
Runda 72021-10-248.30
Zakończenie turnieju2021-10-2416.00

Statystyka turniejowa:
Liczba zawodników:8
Liczba federacji:1
Liczba zawodników z rankingiem FMJD:8
Liczba kobiet:8
Średni ranking turnieju:1992

Statystyka tytułów zawodników

Tytuły międzynarodowe FMJD (Razem: 3)
GMIGMIFMIMIFMFMFF
K
1
1
1
M





Tytuły warcabowe (Razem: 1)
AMM++M+MK++K+K
K





1
M






Kategorie warcabowe (Razem: 4)
I++I+III+IIIIIIVVbk
K1
2
1



M









ChessArbiter Pro warcaby (v.3.58) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0007 Właściciel: Dariusz Trafny