XIX Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa- PILW 2021 FINAŁ DO LAT 10

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach 2021-11-20/2021-11-21
Arbiter: Ewa Żuk


[Data aktualizacji strony: 22-11-2021 17:31]

MENUINFORMACJE TURNIEJOWE


RAPORTY GŁÓWNE

TABELE

WYNIKI PARTII

RAPORTY PZWARC

RAPORTY FMJD

regulamin


Nazwa turnieju:

XIX Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa- PILW 2021 FINAŁ DO LAT 10

Komunikat sędziego (organizatora)
1. Organizatorzy: " Stowarzyszenie Gier Umysłowych "Czarni" przy MGOK w Oleszycach, " Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach, " Urząd Miasta i Gminy Oleszyce, " Starostwo Powiatowe w Lubaczowie, " Podkarpacki Okręgowy Związek Warcabowy.

Informacje podstawowe:
Data rozpoczęcia:2021-11-20
Data zakończenia:2021-11-21
Miejsce/Organizator:Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach
Tempo gry:T90
Arbiter:Ewa Żuk
Aktualna runda:7
Liczba rund:7
System rozgrywek:Kołowy (Rundowy)
Rodzaj warcabów100 polowe

Harmonogram turnieju:
Odprawa techniczna2021-11-207.45
Runda 12021-11-208.00-11.00
Runda 22021-11-2011.15-14.15
Runda 32021-11-2014.30-17.30
Runda 42021-11-2017.45-20.45
Runda 52021-11-218.00-11.00
Runda 62021-11-2111.15-14.15
Runda 72021-11-2114.30-17.30
Zakończenie turnieju2021-11-2117.45

Statystyka turniejowa:
Liczba zawodników:8
Liczba federacji:1
Liczba zawodników z rankingiem FMJD:3
Liczba kobiet:6
Średni ranking turnieju:917

Statystyka tytułów zawodników

Tytuły międzynarodowe FMJD (Razem: 0)
GMIGMIFMIMIFMFMFF
K





M





Tytuły warcabowe (Razem: 0)
AMM++M+MK++K+K
K






M






Kategorie warcabowe (Razem: 8)
I++I+III+IIIIIIVVbk
K




24

M




11


ChessArbiter Pro warcaby (v.3.58) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0050 Właściciel: Ewa Żuk