baner turniejowy:banner.jpg

SALA GRY GOŚCINIEC HANIA HORYNIEC-ZDRÓJ 2021-08-27/2021-08-29
Arbiter: Ewa Żuk


[Data aktualizacji strony: 29-08-2021 13:55]

MENUINFORMACJE TURNIEJOWE


RAPORTY GŁÓWNE

TABELE

WYNIKI PARTII

INNE WYNIKI

RAPORTY PZWARC

RAPORTY FMJD

Regulamin


Nazwa turnieju:

XXIII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO SENIORÓW W WARCABACH

Komunikat sędziego (organizatora)
ORGANIZATORZY: URZĄD MARSZAŁKOWSKI W RZESZOWIE,PODKARPACKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK WARCABOWY,STAROSTWO POWIATOWE W LUBACZOWIE,URZĄD GMINY HORYNIEC -ZDRÓJ,LKS"UNIA"HORYNIEC-ZDRÓJ

Informacje podstawowe:
Data rozpoczęcia:2021-08-27
Data zakończenia:2021-08-29
Miejsce/Organizator:SALA GRY GOŚCINIEC HANIA HORYNIEC-ZDRÓJ
Tempo gry:T90
Arbiter:Ewa Żuk
Aktualna runda:7
Liczba rund:7
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj warcabów100 polowe

Harmonogram turnieju:
Odprawa techniczna2021-08-2717.45
Runda 12021-08-2718.00-21.00
Runda 22021-08-288.00-11.00
Runda 32021-08-2811.00-14.00
Runda 42021-08-2815.00-18.00
Runda 52021-08-2818.00-21.00
Runda 62021-08-298.00-11.00
Runda 72021-08-2911.00-14.00
Zakończenie turnieju2021-08-2917.00

Statystyka turniejowa:
Liczba zawodników:26
Liczba federacji:1
Liczba zawodników z rankingiem FMJD:17
Liczba kobiet:0
Średni ranking turnieju:1450

Statystyka tytułów zawodników

Tytuły międzynarodowe FMJD (Razem: 1)
GMIGMIFMIMIFMFMFF
K





M



1
Tytuły warcabowe (Razem: 0)
AMM++M+MK++K+K
K






M






Kategorie warcabowe (Razem: 25)
I++I+III+IIIIIIVVbk
K








M

1153843

ChessArbiter Pro warcaby (v.3.58) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0050 Właściciel: Ewa Żuk