Otwarte Mistrzostwa Miasta Słupska w warcabach 100-polowych

IKS Zryw Słupsk 2021-10-04/2021-10-27
Arbiter: Sylwia Dęga-Zamrzycka


[Data aktualizacji strony: 28-10-2021 21:16]

MENUINFORMACJE TURNIEJOWE


RAPORTY GŁÓWNE

TABELE

WYNIKI PARTII

RAPORTY PZWARC

RAPORTY FMJD


Nazwa turnieju:

Otwarte Mistrzostwa Miasta Słupska w warcabach 100-polowych

Informacje podstawowe:
Data rozpoczęcia:2021-10-04
Data zakończenia:2021-10-27
Miejsce/Organizator:IKS Zryw Słupsk
Tempo gry:1h 30'
Arbiter:Sylwia Dęga-Zamrzycka
Aktualna runda:7
Liczba rund:7
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj warcabów100 polowe

Harmonogram turnieju:
Odprawa techniczna2021-10-0416.30
Runda 12021-10-0616.30
Runda 22021-10-1116.30
Runda 32021-10-1316.30
Runda 42021-10-1816.30
Runda 52021-10-2016.30
Runda 62021-10-2516.30
Runda 72021-10-2716.30
Zakończenie turnieju2021-10-2717.00

Statystyka turniejowa:
Liczba zawodników:14
Liczba federacji:1
Liczba zawodników z rankingiem FMJD:3
Liczba kobiet:6
Średni ranking turnieju:1789

Statystyka tytułów zawodników

Tytuły międzynarodowe FMJD (Razem: 0)
GMIGMIFMIMIFMFMFF
K





M





Tytuły warcabowe (Razem: 0)
AMM++M+MK++K+K
K






M






Kategorie warcabowe (Razem: 14)
I++I+III+IIIIIIVVbk
K



132

M



4112

ChessArbiter Pro warcaby (v.3.58) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0061 Właściciel: Sylwia Dęga-Zamrzycka