OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY SZACHOWO- WARCABOWE KASZUBY 2021

WDZYDZE / JANTAR GDAŃSK 2021-09-03/2021-09-10
Arbiter: Ewa Grabska


[Data aktualizacji strony: 09-09-2021 16:26]

MENUINFORMACJE TURNIEJOWE


RAPORTY GŁÓWNE

TABELE

WYNIKI PARTII

RAPORTY PZWARC

RAPORTY FMJD


Nazwa turnieju:

OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY SZACHOWO- WARCABOWE KASZUBY 2021

Informacje podstawowe:
Data rozpoczęcia:2021-09-03
Data zakończenia:2021-09-10
Miejsce/Organizator:WDZYDZE / JANTAR GDAŃSK
Tempo gry:1h 30'
Arbiter:Ewa Grabska
Aktualna runda:7
Liczba rund:7
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj warcabów100 polowe

Harmonogram turnieju:
Odprawa techniczna2021-09-0319.30
Runda 12021-09-0410.00
Runda 22021-09-0415.00
Runda 32021-09-0510.00
Runda 42021-09-0610.00
Runda 52021-09-0710.00
Runda 62021-09-0810.00
Runda 72021-09-0910.00
Zakończenie turnieju2021-09-0913.00

Statystyka turniejowa:
Liczba zawodników:18
Liczba federacji:1
Liczba zawodników z rankingiem FMJD:2
Liczba kobiet:6
Średni ranking turnieju:1969

Statystyka tytułów zawodników

Tytuły międzynarodowe FMJD (Razem: 0)
GMIGMIFMIMIFMFMFF
K





M





Tytuły warcabowe (Razem: 0)
AMM++M+MK++K+K
K






M






Kategorie warcabowe (Razem: 18)
I++I+III+IIIIIIVVbk
K

1
14


M1
2
414


ChessArbiter Pro warcaby (v.3.58) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0172 Właściciel: Ewa Grabska