XXIV Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorów

Oleszyce/SGU Czarni Oleszyce 2022-08-19/2022-08-21
Arbiter: Jan Artymowicz


[Data aktualizacji strony: 04-09-2022 09:07]

MENUINFORMACJE TURNIEJOWE


RAPORTY GŁÓWNE

TABELE

WYNIKI PARTII

INNE WYNIKI

RAPORTY PZWARC

RAPORTY FMJD


Nazwa turnieju:

XXIV Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorów

Informacje podstawowe:
Data rozpoczęcia:2022-08-19
Data zakończenia:2022-08-21
Miejsce/Organizator:Oleszyce/SGU Czarni Oleszyce
Tempo gry:1h 30'
Arbiter:Jan Artymowicz
Aktualna runda:7
Liczba rund:7
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj warcabów100 polowe

Harmonogram turnieju:
Odprawa techniczna2022-08-198.30
Runda 12022-08-199.30-12.30
Runda 22022-08-1912.45-15.45
Runda 32022-08-1916.45-19.45
Runda 42022-08-2009.00-12.00
Runda 52022-08-2012.15-15.15
Runda 62022-08-2016.15-19.15
Runda 72022-08-2109.00-12.00
Zakończenie turnieju2022-08-2116.00

Statystyka turniejowa:
Liczba zawodników:24
Liczba federacji:1
Liczba zawodników z rankingiem FMJD:15
Liczba kobiet:0
Średni ranking turnieju:1331

Statystyka tytułów zawodników

Tytuły międzynarodowe FMJD (Razem: 0)
GMIGMIFMIMIFMFMFF
K





M





Tytuły warcabowe (Razem: 1)
AMM++M+MK++K+K
K






M




1
Kategorie warcabowe (Razem: 23)
I++I+III+IIIIIIVVbk
K








M

2134931

ChessArbiter Pro warcaby (v.3.58) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0059 Właściciel: Jan Artymowicz