OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WARCABOWY IM. LUDWIKA HUTNERA

Krynica Morska 2022-09-11/2022-09-19
Arbiter: Leon Miklosik


[Data aktualizacji strony: 18-09-2022 15:48]

MENUINFORMACJE TURNIEJOWE


RAPORTY GŁÓWNE

TABELE

WYNIKI PARTII

RAPORTY PZWARC

RAPORTY FMJD


Nazwa turnieju:

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WARCABOWY IM. LUDWIKA HUTNERA

Informacje podstawowe:
Data rozpoczęcia:2022-09-11
Data zakończenia:2022-09-19
Miejsce/Organizator:Krynica Morska
Tempo gry:1h 30'
Arbiter:Leon Miklosik
Aktualna runda:9
Liczba rund:9
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj warcabów100 polowe

Harmonogram turnieju:
Odprawa techniczna2022-09-1119.30
Runda 12022-09-1210.00
Runda 22022-09-1310.00
Runda 32022-09-1315.00
Runda 42022-09-1415.00
Runda 52022-09-1510.00
Runda 62022-09-1610.00
Runda 72022-09-1615.00
Runda 82022-09-1710.00
Runda 92022-09-1715,00
Zakończenie turnieju2022-09-1819.00

Statystyka turniejowa:
Liczba zawodników:54
Liczba federacji:1
Liczba zawodników z rankingiem FMJD:10
Liczba kobiet:27
Średni ranking turnieju:1708

Statystyka tytułów zawodników

Tytuły międzynarodowe FMJD (Razem: 0)
GMIGMIFMIMIFMFMFF
K





M





Tytuły warcabowe (Razem: 0)
AMM++M+MK++K+K
K






M






Kategorie warcabowe (Razem: 54)
I++I+III+IIIIIIVVbk
K21
146238
M

2138643

ChessArbiter Pro warcaby (v.3.58) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0027 Właściciel: Leon Miklosik