Integracyjny turniej warcabowy "Bałtyk"

Ustka 2022-09-19/2022-09-26
Arbiter: Sylwia Dęga-Zamrzycka


[Data aktualizacji strony: 25-09-2022 11:58]

MENUINFORMACJE TURNIEJOWE


RAPORTY GŁÓWNE

TABELE

WYNIKI PARTII

RAPORTY PZWARC

RAPORTY FMJD


Nazwa turnieju:

Integracyjny turniej warcabowy "Bałtyk"

Informacje podstawowe:
Data rozpoczęcia:2022-09-19
Data zakończenia:2022-09-26
Miejsce/Organizator:Ustka
Tempo gry:1h 30'
Arbiter:Sylwia Dęga-Zamrzycka
Aktualna runda:7
Liczba rund:7
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj warcabów100 polowe

Harmonogram turnieju:
Odprawa techniczna2022-09-1919.00
Runda 12022-09-209.30-12.30
Runda 22022-09-2014.30-17.30
Runda 32022-09-219.30-12.30
Runda 42022-09-229.30-12.30
Runda 52022-09-239.30-12.30
Runda 62022-09-249.30-12.30
Runda 72022-09-259.30-12.30
Zakończenie turnieju2022-09-2515.00

Statystyka turniejowa:
Liczba zawodników:12
Liczba federacji:1
Liczba zawodników z rankingiem FMJD:3
Liczba kobiet:4
Średni ranking turnieju:1767

Statystyka tytułów zawodników

Tytuły międzynarodowe FMJD (Razem: 0)
GMIGMIFMIMIFMFMFF
K





M





Tytuły warcabowe (Razem: 0)
AMM++M+MK++K+K
K






M






Kategorie warcabowe (Razem: 12)
I++I+III+IIIIIIVVbk
K




22

M

2
1
212

ChessArbiter Pro warcaby (v.3.52) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0061 Właściciel: Sylwia Dęga-Zamrzycka