VII ZŁOTA KORONA ŚREDZKA O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ

Środa Śląska 2024-07-19/2024-07-22
Arbiter: Wiletta Flisikowska


[Data aktualizacji strony: 22-07-2024 14:56]

MENUINFORMACJE TURNIEJOWE


RAPORTY GŁÓWNE

TABELE

WYNIKI PARTII

INNE WYNIKI

RAPORTY PZWARC

INNE


Nazwa turnieju:

VII ZŁOTA KORONA ŚREDZKA O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ

Komunikat organizatora
W ramach pobytu na turnieju chętni mogą skorzystać z Basenu w Średzkim Parku Wodnym (dwugodzinny wstęp gratis). Z basenu mogą skorzystać zawodnicy, sędziowie, kursanci i ich osoby towarzyszące.


Adresy miejsc noclegowych:
HOTEL ŚREDZKA KORONA Środa Śląska, Ul. Wrocławska 11
HOTEL CENTRUM Środa Śląska, Plac Wolności 35
POKOJE GOŚCINNE MANAMI Proszków 83B, Proszków k/Środy Śląskiej
TANIE SPANIE POD SŁONIEM Środa Śląska, ul. Wiejska 17

Informacje podstawowe:
Data rozpoczęcia:2024-07-19
Data zakończenia:2024-07-22
Miejsce/Organizator: Środa Śląska
Tempo gry:1h 30'
Arbiter:Wiletta Flisikowska
Aktualna runda:7
Liczba rund:7
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj warcabów100 polowe

Harmonogram turnieju:
Odprawa techniczna2024-07-1918.00
Runda 12024-07-1918.30
Runda 22024-07-2008.30
Runda 32024-07-2011.45
Runda 42024-07-2016.30
Runda 52024-07-2108.30
Runda 62024-07-2111.45
Runda 72024-07-2208.00
Zakończenie turnieju2024-07-2212.00

Statystyka turniejowa:
Liczba zawodników:82
Liczba federacji:3
Liczba zawodników z rankingiem FMJD:50
Liczba kobiet:26
Średni ranking turnieju:1206

Statystyka tytułów zawodników

Tytuły międzynarodowe FMJD (Razem: 2)
GMIGMIFMIMIFMFMFF
K





M



2
Tytuły warcabowe (Razem: 5)
AMM++M+MK++K+K
K



1
1
M

1
11
Kategorie warcabowe (Razem: 75)
I++I+III+IIIIIIVVbk
K1
5161514
M4262378811

ChessArbiter Pro warcaby (v.3.58) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0026 Właściciel: Wiletta Flisikowska